گروه صنعتی ایران پویا

 

طرف قرارداد با انبوه سازان برای اجرای پروژه های بزرگ.

پخش انواع اپراتورهای درب اتوماتیک شیشه ای ,تولید و پخش کلیه یراق آلات شیشه سکوریت برای همکاران گرامی در سراسر نقاط کشور .

برخی از پروژه های انجام شده :

نصب و راه اندازی درب اتوماتیک

تولید یراق آلات شیشه سکوریت

سرویس و نگهداری

 

خطا
  • Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

 نصب و راه اندازی درب اتوماتیک با دو سال گارانتی

 این دستگاه به صورت کشویی باز و بسته می شود و به دلیل عملکرد ساده آن در بیشتر اماکن عمومی و پر تردد مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم دارای دو لت ثابت و دو لت متحرک است که با دریافت فرمان از چشم الکترونیکی لنگه های متحرک بر روی لنگه های ثابت قرار می گیرند

این نوع از درب های اتوماتیک شیشه ای به دلیل بهره مندی از سیستم پروفیل و موتور ماژولار می توانند منطبق برهرنوع سلیقه ای عمل نمایند. بطورکلی این سیستم با ارائه راه حلهایی آسان اما پیشرفته کلیه مشکلات و پیچیدگیهای نصب را کاهش داده و سبب گردیده عملیات نگهداری سیستم نیز آسان و سریع گردد. عملکرد ساده و روان این سیستم کاربری آن را عمومی ساخته ،علاوه بر این هماهنگی ظاهری آن با اکثر مکانها و قیمت مناسب آن باعث گردیده از تقاضایی ویژه در بین خریداران برخوردار گردد.
طراحی سازه سیستم رکورد سوئیس میباشد. این طراحی باعث نصب آسان و افزایش کارآیی سیستم گردیده است ،چرا که نصاب می تواند به آسانی اپراتور را تنظیم و یا تعمیر سازد و براحتی میتواند پروفیلها را بصورت پازل به یکدیگر متصل نماید. در تصویر پروفیلهای مذکور به وضوح نشان داده شده و شرح قرارگیری آنها بدین ترتیب می باشد.


تماس با ما

 تلفن:02165447970/02156869169

MOB:09122620711

MOB:09126406724

ارتباط با مدیریت

شما می توانید انتقاد و پیشنهادات خود را به آدرس الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.

آدرس

آدرس دفتر مرکزی:جاده شهریار شهرک گلها اولین درب