نصب و راه اندازی درب اتوماتیک با دو سال گارانتی

 این دستگاه به صورت کشویی باز و بسته می شود و به دلیل عملکرد ساده آن در بیشتر اماکن عمومی و پر تردد مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم دارای دو لت ثابت و دو لت متحرک است که با دریافت فرمان از چشم الکترونیکی لنگه های متحرک بر روی لنگه های ثابت قرار می گیرند

این نوع از درب های اتوماتیک شیشه ای به دلیل بهره مندی از سیستم پروفیل و موتور ماژولار می توانند منطبق برهرنوع سلیقه ای عمل نمایند. بطورکلی این سیستم با ارائه راه حلهایی آسان اما پیشرفته کلیه مشکلات و پیچیدگیهای نصب را کاهش داده و سبب گردیده عملیات نگهداری سیستم نیز آسان و سریع گردد. عملکرد ساده و روان این سیستم کاربری آن را عمومی ساخته ،علاوه بر این هماهنگی ظاهری آن با اکثر مکانها و قیمت مناسب آن باعث گردیده از تقاضایی ویژه در بین خریداران برخوردار گردد.
طراحی سازه سیستم رکورد سوئیس میباشد. این طراحی باعث نصب آسان و افزایش کارآیی سیستم گردیده است ،چرا که نصاب می تواند به آسانی اپراتور را تنظیم و یا تعمیر سازد و براحتی میتواند پروفیلها را بصورت پازل به یکدیگر متصل نماید. در تصویر پروفیلهای مذکور به وضوح نشان داده شده و شرح قرارگیری آنها بدین ترتیب می باشد.